Yeni növ kabellərin istehsalı
Biz “Caspian Power 2018” sərgisində “Spetskabel” (“Спецкабель”) kabel zavodunu təqdim edirik. Bizim zavod hələ 1997-ci ildə xüsusi kabellərin hazırlanması və istehsalı sahəsində mütəxəssislər tərəfindən yaradılıb. Qürurla qeyd etmək olar ki, bu gün bizim zavod şəxsi ixtisaslaşmış istehsala, elmi-texniki və sınaq bazasına malikdir. Zavodda xüsusi sınaq laboratoriyaları, ən son istehsal bazası və hər il yenilənən avadanlıqlar var.
Bizim fəaliyyətimizin əsas istiqamətləri kabel-naqil məhsullarının istehsalı, yeni növ kabellərin işlənib hazırlanması, şəxsi sertifikatlaşdırma laboratoriyasında sınaqların keçirilməsidir. Bu istiqamətlərdə məhsullara tələbat olduqca yüksəkdir.
Regionda mühüm tədbiri hesab edilə bilən sərgidə, ikinci dəfə iştirak edirik. Ancaq Azərbaycanda tərəfdaş və dilerlərimiz yoxdur. Hazırda regionu öyrənirik, bazar prosesinə daxil olmağa, burada nə baş verdiyini öyrənməyə çalışırıq. Sərgidə iştirak etməkdə məqsədimiz məhz budur.
Sərgi əhəmiyyətli tədbir təəssüratı bağışlayır. Biz sərgi çərçivəsində yeni tərəfdaşlar axtarmağa davam etmək niyyətindəyik. Hər kəsə uğurlar arzulayırıq.

Manufacture of new cable types
At Caspian Power 2018, we represent “Spetsabel” Cable Plant. Our factory was founded in 1997 by specialists in the field of development and production of special cables. With pride it can be noted that today our factory has its own specialized production, scientific and technical and testing base. We have special testing laboratories, the latest production facilities and annual equipment updates.
The main directions of our activity are the production of cable and wire products, development of new types of cables, including the testing in our own certified laboratory. The demand for products in these areas is quite high.
At this exhibition, which is an important event in the region, we are participating for the second time. However, we do not have partners or dealers in Azerbaijan. At the moment, we are still studying the region to enter the market. This is the purpose of our participation in this exhibition which promises to be a landmark event. We are planning to continue seeking for new partners as part of the exhibition.