Sərgi Prezident İlham Əliyevin çıxışına görə dərhal yadda qaldı
Şirkətimiz dünya miqyasında həm ənənəvi, həm də yeni növ elektrik enerjisinin istehsalında ən böyük tərtibatçı və investordur.
Biz həmçinin dəniz suyunun duzsuzlaşdırılması və yaşıl hidrogenin emalı ilə də məşğuluq. Şirkət dünyanın bir çox ölkələrində təmsil olunur, biz 2019-cu ildən Azərbaycanda fəaliyyət göstəririk.
İlk dəfə olaraq “Energetika və Bərpa Olunan Enerji” sərgisində iştirak edirik. Bizim üçün bu tədbir öz imkanlarımızı və şirkətimizin məhsullarını nümayiş etdirmək üçün yaxşı marketinq fürsətidir. “Azərenerji”, Energetika Nazirliyi və Azərbaycan hökuməti kimi mühüm strukturlarla biz bir sıra layihələrə imza atmışıq. Onlar hazırda inkişaf mərhələsindədir.
Sərgi Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin açılışdakı çıxışına görə dərhal yadda qaldı. Layihənin yaxşı təşkilini də qeyd etmək istəyirəm. Deyə bilərəm ki, sərgi iştirakçıların və ziyarətçilərin sevinc, inam və peşəkar qürur hisslərini yaşadıqları bir məkandır.
Bu gün sərgidə biz hökumət nümayəndələrini, maliyyə təşkilatlarını və iri biznes nümayəndələrini, müəssisələrin rəhbərlərini və baş mütəxəssislərini gözləyirik. Biz özümüz haqqında məlumat verəcək, uzunmüddətli tərəfdaşlıq imkanları və enerji sənayesinin inkişafı haqqında danışacağıq.

The exhibition was immediately remembered for the speech of President Ilham Aliyev
Our company is the largest developer and investor in the production of electricity worldwide, both with traditional and new methods.
We are also engaged in sea water desalination and production of green hydrogen. The company is represented in many world countries; we have been active in Azerbaijan since 2019.
For the first time we participate in the exhibition "Power and Renewable Energy". For us, this event is a good marketing opportunity to demonstrate our capabilities and company products. We have already signed a number of contracts with Azerenerji, the Ministry of Energy and the Azerbaijani government. They are currently under development.
The exhibition was immediately remembered for the speech of the President of Azerbaijan Ilham Aliyev at the opening ceremony. I would like to note the good organisation of the exhibition. The exhibition is the place where participants and visitors feel joy, confidence and professional pride.
Today at the exhibition, we are waiting for the representatives of the government, financial organisations and large businesses, heads and chief specialists of enterprises. We will provide information about ourselves, talk about the possibilities of long-term partnership and development of the energy industry.