Sərgi Prezident İlham Əliyevin çıxışına görə dərhal yadda qaldı
Şirkətimiz dünya miqyasında həm ənənəvi, həm də yeni növ elektrik enerjisinin istehsalında ən böyük tərtibatçı və investordur.
Biz həmçinin dəniz suyunun duzsuzlaşdırılması və yaşıl hidrogenin emalı ilə də məşğuluq. Şirkət dünyanın bir çox ölkələrində təmsil olunur, biz 2019-cu ildən Azərbaycanda fəaliyyət göstəririk.
İlk dəfə olaraq “Energetika və Bərpa Olunan Enerji” sərgisində iştirak edirik. Bizim üçün bu tədbir öz imkanlarımızı və şirkətimizin məhsullarını nümayiş etdirmək üçün yaxşı marketinq fürsətidir. “Azərenerji”, Energetika Nazirliyi və Azərbaycan hökuməti kimi mühüm strukturlarla biz bir sıra layihələrə imza atmışıq. Onlar hazırda inkişaf mərhələsindədir.
Sərgi Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin açılışdakı çıxışına görə dərhal yadda qaldı. Layihənin yaxşı təşkilini də qeyd etmək istəyirəm. Deyə bilərəm ki, sərgi iştirakçıların və ziyarətçilərin sevinc, inam və peşəkar qürur hisslərini yaşadıqları bir məkandır.
Bu gün sərgidə biz hökumət nümayəndələrini, maliyyə təşkilatlarını və iri biznes nümayəndələrini, müəssisələrin rəhbərlərini və baş mütəxəssislərini gözləyirik. Biz özümüz haqqında məlumat verəcək, uzunmüddətli tərəfdaşlıq imkanları və enerji sənayesinin inkişafı haqqında danışacağıq.

Выставка сразу запомнилась выступлением Президента Ильхама Алиева
Наша компания является крупнейшим разработчиком, инвестором по производству электроэнергии во всем мире, как традиционными способами, так и новыми.
Мы так же занимаемся опреснением морской воды и переработкой зеленого водорода. Компания представлена во многих странах мира, в Азербайджане мы работаем с 2019 года.
Впервые участвуем в выставке «Энергетика и Возобновляемая Энергия». Для нас это событие служит хорошим маркетинговым поводом для демонстрации  своих возможностей и продуктов компании. Azerenerji, Министерство энергетики и азербайджанское правительство – это те важные структуры, с которыми у нас подписаны ряд проектов. В данное время они находятся в разработке.
Выставка сразу запомнилась выступлением Президента Азербайджана Ильхама Алиева на открытии. Хочу также отметить хорошую организацию проекта. Могу сказать, что выставка – это то место, где участники и посетители чувствуют радость, уверенность и профессиональную гордость.
Сегодня на выставке мы ждем представителей правительства, представителей финансовых организаций и крупного бизнеса, руководителей и главных специалистов предприятий. Мы предоставляем  информацию о себе, рассказываем о возможностях долгосрочного партнерства и развития энергетической отрасли.