Möhtəşəm stendlər və işgüzar təkliflərin çoxluğu bizi heyran edir!
Bakı Enerji Həftəsi bizim üçün Enerji Forumunda iştirak etmək imkanı ilə əlaqəlidir. Nümayəndələrlə görüşlər səmərəli keçdi, sənayenin mühüm məsələləri ilə bağlı müzakirələr canlı maraq doğurdu. Sərgilərin daimi ziyarətçiləri olaraq biz sərginin ekspozisiyası ilə tanış olmadan ayrıla bilməzdik. Möhtəşəm stendlər və işgüzar təkliflərin bolluğu bizi heyran etdi.
Biz indi dizayn mərhələsindəyik və buna görə də hər şeylə: brendlər tərəfindən təklif olunan məhsullar, xidmət növləri, dahiyanə layihələr, perspektivli əməkdaşlıq formaları ilə maraqlanırdıq. Qeyd etmək istərdik ki, təklif olunan məhsulların keyfiyyət səviyyəsi, yeni iştirakçıların sayı və təşkilatçılıq nəzərəçarpacaq dərəcədə artmışdır. Daha əvvəl digər sərgilərdə görmədiyimiz bir çox yeni və maraqlı şeylər gördük.
Bu avadanlığı təchiz etdiyimiz müasir beynəlxalq şirkətlərin inkişaf səviyyəsini və tələblərə uyğunluğunu qiymətləndirmək bizim üçün maraqlı idi. Təqdim olunan eksponatların əksəriyyəti çox mürəkkəbdir, ona görə də onlara həm keyfiyyət, həm də təhlükəsizlik təminatı baxımından ciddi tələblər qoyulur.
Sərgilər bütün mütəxəssislər üçün əhəmiyyətlidir! İnsanlar beynəlxalq əlaqələr qurmaq, yeni texnologiyalar və məhsullarla tanış olmaq üçün uzaq yerlərdən gəlirlər. Maraqlanan alıcılar satış və alış seçimlərini müəyyənləşdirir, bazarın son vəziyyəti haqqında məlumat əldə edirlər. Məsələn, belə qənaətə gəldik ki, bu gün Rusiya avadanlıqları Qərb modellərindən heç də geri qalmır, bu da nəqliyyat xərclərini azaldır.

Мы впечатлены эффектными стендами и обилием деловых предложений!
Бакинская Энергетическая Неделя для нас связана с возможностью принять участие в состоявшемся Энергетическом Форуме. Встречи с делегатами были плодотворными, а дискуссии по важным вопросам отрасли вызвали живейший интерес. Как постоянные посетители выставок, мы не смогли уйти, не ознакомившись с экспозицией выставки. Были весьма впечатлены эффектными стендами и обилием деловых предложений.
Мы находимся сейчас в стадии проектирования, и поэтому нам интересно было все: предлагаемые брендами продукты, виды сервиса, остроумные проекты, перспективные формы сотрудничества. Хотим отметить, что заметно вырос уровень качества предлагаемой продукции, количество новых участников, организация. Мы нашли много нового и интересного, что не встречали до этого на других выставках.
Нам было интересно оценить уровень прогресса и соответствие запросов современных международных компаний, которым это оборудование мы поставляем. Многие представленные экспонаты очень сложные, поэтому к ним серьезные требования – как в плане качества, так и гарантий безопасности.
Выставки необходимы всем специалистам! Люди приезжают издалека, чтобы наладить международные связи, изучить новые технологии и продукты. Заинтересованные покупатели  определяют выбор продаж и покупок, узнают о новинках рынка. Например, мы пришли к выводу, что российское оборудование сегодня не уступает западным образцам, а это уменьшает затраты на перевозку.