Möhtəşəm stendlər və işgüzar təkliflərin çoxluğu bizi heyran edir!
Bakı Enerji Həftəsi bizim üçün Enerji Forumunda iştirak etmək imkanı ilə əlaqəlidir. Nümayəndələrlə görüşlər səmərəli keçdi, sənayenin mühüm məsələləri ilə bağlı müzakirələr canlı maraq doğurdu. Sərgilərin daimi ziyarətçiləri olaraq biz sərginin ekspozisiyası ilə tanış olmadan ayrıla bilməzdik. Möhtəşəm stendlər və işgüzar təkliflərin bolluğu bizi heyran etdi.
Biz indi dizayn mərhələsindəyik və buna görə də hər şeylə: brendlər tərəfindən təklif olunan məhsullar, xidmət növləri, dahiyanə layihələr, perspektivli əməkdaşlıq formaları ilə maraqlanırdıq. Qeyd etmək istərdik ki, təklif olunan məhsulların keyfiyyət səviyyəsi, yeni iştirakçıların sayı və təşkilatçılıq nəzərəçarpacaq dərəcədə artmışdır. Daha əvvəl digər sərgilərdə görmədiyimiz bir çox yeni və maraqlı şeylər gördük.
Bu avadanlığı təchiz etdiyimiz müasir beynəlxalq şirkətlərin inkişaf səviyyəsini və tələblərə uyğunluğunu qiymətləndirmək bizim üçün maraqlı idi. Təqdim olunan eksponatların əksəriyyəti çox mürəkkəbdir, ona görə də onlara həm keyfiyyət, həm də təhlükəsizlik təminatı baxımından ciddi tələblər qoyulur.
Sərgilər bütün mütəxəssislər üçün əhəmiyyətlidir! İnsanlar beynəlxalq əlaqələr qurmaq, yeni texnologiyalar və məhsullarla tanış olmaq üçün uzaq yerlərdən gəlirlər. Maraqlanan alıcılar satış və alış seçimlərini müəyyənləşdirir, bazarın son vəziyyəti haqqında məlumat əldə edirlər. Məsələn, belə qənaətə gəldik ki, bu gün Rusiya avadanlıqları Qərb modellərindən heç də geri qalmır, bu da nəqliyyat xərclərini azaldır.

We are impressed by the spectacular stands and the abundance of business offers!
Baku Energy Week for us is connected with the opportunity to take part in the Energy Forum. Meetings with delegates were fruitful, and discussions on important issues of the industry aroused lively interest. As regular visitors to the exhibitions, we could not leave without getting acquainted with the stands of the exhibition. We were very impressed with spectacular stands and an abundance of business offers.
We are now at the design stage, and therefore we were interested in everything: products offered by brands, types of services, smart projects, promising forms of cooperation. We would like to note that the level of quality of the products offered, the number of new participants, and organisation have noticeably increased. We found a lot of new and interesting things that we had not seen before at other exhibitions.
It was interesting for us to assess the level of progress and compliance with the requirements of modern international companies to which we supply this equipment. Many of the presented exhibits are very complex, so there are serious requirements to them - both in terms of quality and safety guarantees.
Exhibitions are necessary for all specialists! People come from far away to establish international connections, to see new technologies and products. Interested buyers determine the choice of sales and purchases, learn about the latest market trends. For example, we came to the conclusion that Russian equipment today is not inferior to western analogs, and this reduces transportation costs. Möhtəşəm stendlər və işgüzar təkliflərin çoxluğu bizi heyran edir!