Elektrotexnika sahəsi üzrə minlərlə təklif
– “Altus” şirkəti mühəndislik sistemlərinin hazırlanması və quraşdırılması ilə məşğuldur, onların texniki baxışdan keçirilməsi və servisi üzrə xidmət göstərir. “Altus” şirkəti yüksək keyfiyyətli aşağı gərginlikli elektrik texnikalarının Rusiyada aparıcı istehsalçılarından biri olan “EKF” şirkətinin tərəfdaşıdır. Biz elektrik enerjisinin tətbiqi, paylanması və ölçülməsi, texnoloji proseslərin yerli səviyyədə avtomatlaşdırılması üçün elektrik avadanlıqlarının kompleks spektrini, eləcə də müxtəlif sənaye sahələrində enerji səmərəliliyinin artırılması üçün bir sıra həll variantları təklif edirik.
Bizim məhsul çeşidləri arasında doqquz mindən artıq adda modul avtomatlaşdırma, güc və kommutasiya avadanlıqları, elektrik lövhələrinin gövdələri, elektrik montajı və elektrik quraşdırması üçün məhsullar, ölçü vasitələri və kabel daşıyıcı sistemləri yer alır. Azərbaycan bazarında “EKF” şirkəti sərgi formatında ilk dəfə təqdim olunur. Sərgi haqqında deyə bilərəm ki, sərgi salonunda beynəlxalq ab-hava və dünya səviyyəli tədbirin peşəkar korporativ yaxşı hiss olunur.
Sərgi əsasən şirkətin simasını göstərir və biz şirkətimizi Azərbaycanda daha yaxşı təqdim etmək istəyirik, çünki yerli bazar bizim üçün çox cəlbedicidir.
Məhsullarımız sənaye, mülki və infrastruktur tikinti sektorlarında təqdim edilir. Bu sərgidə biz bütün şirkətlərlə əməkdaşlıq etmək niyyətindəyik, xüsusilə də Azərbaycanın aparıcı dövlət neft şirkəti ilə maraqlanırıq.

Тысячи предложений по электротехнике
– Компания Altus занимается разработкой и прокладкой инженерных систем, предоставляет услуги по их техническому обслуживанию и сервису. Altus – партнер компании EKF, которая является одним из ведущих российских производителей высококачественной низковольтной электротехники. Мы предлагаем полный спектр электрооборудования для ввода, распределения и учета электричества, локальной автоматизации технологических процессов, а также комплексные решения для повышения энергоэффективности в различных отраслях.
В нашем ассортименте более девяти тысяч наименований модульной автоматики, силового и коммутационного оборудования, корпусов электрощитов, изделий для электромонтажа и электроустановки, средств измерения и кабеленесущих систем. На рынке Азербайджана в формате выставки EKF представлена в первый раз. О выставке могу сказать, что в экспозиционном зале хорошо ощущается международный дух, профессиональный корпоратив мирового события.
Выставка по сути показывает лицо компании, и мы хотим еще громче заявить в Азербайджане о себе, поскольку местный рынок для нас весьма привлекателен.
Наша продукция представлена в секторах промышленного, гражданского и инфраструктурного строительства. На данной выставке мы нацелены на сотрудничество со всеми компаниями, и в основном, интересуемся ведущей Государственной нефтяной компанией Азербайджана.