Elektrotexnika sahəsi üzrə minlərlə təklif
– “Altus” şirkəti mühəndislik sistemlərinin hazırlanması və quraşdırılması ilə məşğuldur, onların texniki baxışdan keçirilməsi və servisi üzrə xidmət göstərir. “Altus” şirkəti yüksək keyfiyyətli aşağı gərginlikli elektrik texnikalarının Rusiyada aparıcı istehsalçılarından biri olan “EKF” şirkətinin tərəfdaşıdır. Biz elektrik enerjisinin tətbiqi, paylanması və ölçülməsi, texnoloji proseslərin yerli səviyyədə avtomatlaşdırılması üçün elektrik avadanlıqlarının kompleks spektrini, eləcə də müxtəlif sənaye sahələrində enerji səmərəliliyinin artırılması üçün bir sıra həll variantları təklif edirik.
Bizim məhsul çeşidləri arasında doqquz mindən artıq adda modul avtomatlaşdırma, güc və kommutasiya avadanlıqları, elektrik lövhələrinin gövdələri, elektrik montajı və elektrik quraşdırması üçün məhsullar, ölçü vasitələri və kabel daşıyıcı sistemləri yer alır. Azərbaycan bazarında “EKF” şirkəti sərgi formatında ilk dəfə təqdim olunur. Sərgi haqqında deyə bilərəm ki, sərgi salonunda beynəlxalq ab-hava və dünya səviyyəli tədbirin peşəkar korporativ yaxşı hiss olunur.
Sərgi əsasən şirkətin simasını göstərir və biz şirkətimizi Azərbaycanda daha yaxşı təqdim etmək istəyirik, çünki yerli bazar bizim üçün çox cəlbedicidir.
Məhsullarımız sənaye, mülki və infrastruktur tikinti sektorlarında təqdim edilir. Bu sərgidə biz bütün şirkətlərlə əməkdaşlıq etmək niyyətindəyik, xüsusilə də Azərbaycanın aparıcı dövlət neft şirkəti ilə maraqlanırıq.

Thousands of proposals for electrical engineering
- Altus is engaged in the development and construction of engineering systems, and provides maintenance services. Altus is a partner of EKF, one of the leading Russian producers of high-quality low-voltage electrical engineering. We offer a full range of electrical equipment for input, distribution and metering of electricity, local automation of technological processes, as well as comprehensive solutions for increasing energy efficiency in various industries.
In our range of products there are more than nine thousand names of modular automation, power and switching equipment, enclosures of electric boards, products for electrical installation, measuring instruments and cable-carrying systems. It is the first time EKF is presented in the Azerbaijani market by participating at the exhibition. About the exhibition I can say that in the exhibition hall the international spirit, professional corporate of the world event is well felt.
Essentially, the exhibition is but a display of the company’s image, and we therefore want to present our company in a best possible way in Azerbaijan, as the local market is very attractive for us.
Our products are represented in the industrial, civil and infrastructure construction industries. At this exhibition, we aim at cooperating with all interested companies, and in particular with the leading State Oil Company of Azerbaijan Republic, SOCAR.