Dəniz platformasında HVAC işlərini görən yeganə şirkət
Vertex QSC Inşaat və təmir şirkəti olaraq, Caspian Power 2022 sərgisində hər növ Dəniz/Quru Elektrik işləri, o cümlədən ATEX yoxlaması və sertifikatlaşdırılması; Dəniz/Quru HVAC Sistemlərinin Quraşdırılması və Baxımı; Dənizdə/Quruda Boru kəmərləri, Boruların quraşdırılması, Alətləşdirmə, Metal istehsalı, Qaynaq işləri; Dənizdə/Quruda Tikinti və Quraşdırma Xidmətləri; İnsan-Enerji təchizatı, Şəbəkə və s. işləri kimi xidmətlərimizi sərgi ziyaratçilərinə təqdim edəcəyik. Siz sərgi zamanı stendimizə yaxınlaşaraq məhsullarımız haqqında daha çox məlumat əldə edə və lazımi tövsiyələr ala bilərsiniz.
Biz Azərbaycan Bazarında Beynəlxalq Standartlar və Yerli Qiymətləri təklif edirik. Azərbaycan ərazisində və Xəzər regionunda bir sıra beynəlxalq şirkətlərin nümayəndələriyik, məsələn, biz Johnson Controls Company və CTS şirkətinin yeganə agentiyik.
Əlavə olaraq, Vertex QSC bazarda 18 illik iş təcrübəsi, yüksək keyfiyyətli işçi qüvvəsi, bazarın əsas təchizatçılarından materiallar və təhlükəsizlik standardlarının davamlı inkişafı yolunda daim irəlidədir. Nəzərinizə çatdırmaq istərdik ki, Vertex QSC-nin əsas xüsusiyyətlərindən biri odur ki, o Azərbaycanda dəniz platformasında HVAC işlərini görən yeganə şirkətdir.
Sərgi həm təcrübə mübadiləsi baxımından, həm də çoxdan bəri maraq doğuran sualların cavabını mütəxəssislərdən almaq üçün əla fürsətdir. Əlbəttə ki, yerli bazarda tutduğumuz bugunkü mövqeyimiz bizə onu deməyə əsas verir ki, Vertex QSC xarici bazarda fəaliyyətini genişləndirməyə tam hazırdır. Hal-hazırda bu yöndə fəaliyyət planlarımız davam edir. İxrac tələbatı olan məhsullarımız və xidmətlərimiz üçün potensial bazarlar üzərində işləyirik. Şirkətimizin öz fəaliyyətlərini sərgidə nümayiş etdirməsi, gələcəkdə müştəri bazamızın artmasına dəlalət edir.
Biz Azərbaycanda yeni xidmətləri təqdim etmək, sualları cavablandırmaq və müştərilərimizlə canlı ünsiyyət qurmaq fürsətini səbirsizliklə gözləyirik və “Caspian Power 2022” sərgisinə bunu reallığa çevirdiyinə görə dərin minnətdarlığımızı bildiririk.

The only company doing HVAC work on the offshore platform
As a construction and repair company, Vertex CJSC will introduce services such as all types of Offshore/Onshore Electrical Works, including ATEX inspection and certification; Installation and Maintenance of Offshore/Onshore HVAC Systems; Offshore/Onshore Pipelines, Pipeline Installation, Tooling, Metal Production, Welding; Offshore/Onshore Construction and Installation Services; Humans and Energy Supply, Network, etc. to exhibitors at the Caspian Power 2022. You can get more information about our products and get the necessary recommendations by visiting our stand during the exhibition.
We offer International Standards and Local Prices in the Azerbaijani Market. We represent a number of international companies in Azerbaijan and the Caspian region, for example, we are the only agency of Johnson Controls Company and CTS.
In addition, Vertex CJSC has 18 years of experience in the market and is always ahead with its high-performing- workforce, materials from key market suppliers, and continuous development of safety standards. We would like to inform you that one of the main features of Vertex CJSC is that, it is the only company in Azerbaijan that operates HVAC on an offshore platform.
The exhibition is a great opportunity for exchange of experience, as well as to get answers from experts for questions that have long been in mind. Surely, our current position in the local market enables us to say that Vertex CJSC is completely ready to expand its activities to foreign markets. At present, our action plans continue in this direction. We are working on potential markets for our products and services that need to be exported. The fact that our company demonstrates its activities at the exhibition confirms the growth of our customer base in the future.
We look forward to the opportunity to introduce new services in Azerbaijan, answer questions and communicate face-to-face with our customers; and we are deeply grateful to the Caspian Power 2022 for making this a reality.