"Caspian Oil & Gas 2019" və "Caspian Power 2019" sərgilərinin açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi
23 may 2019
“Hyatt Regency” mehmanxanasında 23 may saat 11:00-da 26-cı Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz sərgi və konfrans, "Caspian Oil & Gas 2019" və 9-cu Xəzər Beynəlxalq Energetika və Alternativ Enerji, "Caspian Power 2019" sərgisinin açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi.
Mətbuat konfransında Fərid Məmmədov, “Iteca Caspian” şirkətinin icraçı direktoru, Ülkar Qasımova, “Caspian Oil & Gas” və “Caspian Power” sərgilərinin meneceri və Aynurə Nəzərli, Xəzər Neft və Qaz Konfransının meneceri iştirak ediblər.
Mətbuat konfransında 30-dan artıq media nümüyəndələri iştirak etmişdi. Onların arasında: AzTv, CBC, Lider, Real Tv, Azertag, Sputnik, Salamnews, Oilgas.az və s. Mətbuat konfransı əsnasında jurnalistlərə sərginin yenilikləri və statistik göstəricilər haqqında məlumat verildi. Mətbuat konfransı əsnasında jurnalistlərə sərginin iştirakçılar, ənənəvi “Caspian Oil & Gas” konfransının proqramı və sponsorlar barədə ətraflı məlumat təqdim olunmuşdu.

The Press Conference dedicated to the opening of the Caspian Oil & Gas 2019 and Caspian Power was held
23 may 2019
The press conference dedicated to the opening of the 26th International Exhibition and Conference Caspian Oil & Gas 2019 and 9th Caspian International Power and Alternative Energy, Caspian Power 2018 Exhibition were held on 23 May at 11:00 a.m. at t the Hyatt Regency hotel.
The press conference was attended by Farid Mammadov, Executive Director of Iteca Caspian, Ulkar Gasimova, Manager of Caspian Oil & Gas and Caspian Power exhibitions and Aynura Nazarli, Manager of Caspian Oil & Gas Conference.
More than 30 media representatives attended the press-conference from AzTv, CBC, Lider, Real Tv, Azertag, Sputnik, Salamnews, Oilgas.az and other news agencies. During the press conference, journalists were informed of the exhibitors and statistics of the exhibitions, the program of the additional events, about Caspian Oil and Gas conference and sponsors.