"Caspian Oil & Gas 2019" və "Caspian Power 2019" sərgilərinin açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi
23 may 2019
“Hyatt Regency” mehmanxanasında 23 may saat 11:00-da 26-cı Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz sərgi və konfrans, "Caspian Oil & Gas 2019" və 9-cu Xəzər Beynəlxalq Energetika və Alternativ Enerji, "Caspian Power 2019" sərgisinin açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi.
Mətbuat konfransında Fərid Məmmədov, “Iteca Caspian” şirkətinin icraçı direktoru, Ülkar Qasımova, “Caspian Oil & Gas” və “Caspian Power” sərgilərinin meneceri və Aynurə Nəzərli, Xəzər Neft və Qaz Konfransının meneceri iştirak ediblər.
Mətbuat konfransında 30-dan artıq media nümüyəndələri iştirak etmişdi. Onların arasında: AzTv, CBC, Lider, Real Tv, Azertag, Sputnik, Salamnews, Oilgas.az və s. Mətbuat konfransı əsnasında jurnalistlərə sərginin yenilikləri və statistik göstəricilər haqqında məlumat verildi. Mətbuat konfransı əsnasında jurnalistlərə sərginin iştirakçılar, ənənəvi “Caspian Oil & Gas” konfransının proqramı və sponsorlar barədə ətraflı məlumat təqdim olunmuşdu.

Состоялась пресс-конференция посвященная открытию выставки и конференции Caspian Oil & Gas 2019 и выставки Caspian Power 2019
23 мая 2019
23 мая в 11:00 отеле Hyatt Regency Baku состоялась официальная пресс-конференция посвященная открытию 26-й Международной Выставки и Конференции Caspian Oil & Gas 2019 и 9-й Каспийской Международной Выставки «Энергетика и Альтернативная Энергия» Caspian Power 2019.
В пресс-конференции участвовали директор компании Iteca Caspian Фарид Мамедов, менеджер выставок Caspian Oil & Gas и Caspian Power Улькар Гасымова и менеджер конференции Caspian Oil & Gas Айнура Назарли.
В пресс-конференции приняли участие более 30 представителей СМИ, среди которых ТВ и новостные порталы: AzTv, CBC, Lider, Real Tv, Azertag, Sputnik, Salamnews, Oilgas.az и другие.  В ходе пресс-конференции журналисты были проинформированы об участниках выставок, программе дополнительных мероприятий, конференции Caspian Oil & Gas и спонсорах.