Caspian Oil & Gas 2018 sərgi və konfransının və Caspian Power 2018 sərgisinin açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi
24 may 2018
“Hyatt Regency” mehmanxanasında 24 may saat 15:00-da 25-ci Yubiley Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz sərgi və konfrans, Caspian Oil & Gas 2018 və 8-ci Xəzər Beynəlxalq Energetika və Alternativ Enerji, Caspian Power 2018 sərgisinin açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi.
Mətbuat konfransında cənab Ibrahim Əhmədov, SOCAR-ın İctimaiyyətlə əlaqələr və tədbirlərin təşkili idarəsinin rəis müavini, cənab Fərid Məmmədov, “Iteca Caspian” şirkətinin icraçı direktoru, cənab Tofiq Kərimov, “Caspian Oil & Gas” və “Caspian Power” sərgilərinin meneceri və xanım Aynurə Nəzərli, Xəzər Neft və Qaz Konfransının meneceri iştirak ediblər.
Mətbuat konfransında 37 media nümüyəndələri iştirak etmişdi. Onların arasında: AzTv, ARB, CBC, Iran TV, Lider, Real Tv, Space Tv, Azertag, APA, Sputnik, Salamnews, Oilgas.az və s. Mətbuat konfransı əsnasında jurnalistlərə sərginin yenilikləri və statistik göstəricilər haqqında məlumat verildi. Mətbuat konfransı əsnasında jurnalistlərə sərginin iştirakçılar, ənənəvi “Caspian Oil & Gas” konfransının proqramı və sponsorlar barədə ətraflı məlumat təqdim olunmuşdu.

The Press Conference dedicated to the opening of the Caspian Oil & Gas 2018 and Caspian Power was held
24 may 2018
The press conference dedicated to the opening of the 25th Anniversary International Exhibition and Conference Caspian Oil & Gas 2018 and 8th Caspian International Power and Alternative Energy, Caspian Power 2018 Exhibition were held on 24 May at 15:00 a.m. at t the Hyatt Regency hotel.
The press conference was attended by Mr. Ibrahim Ahmedov - Deputy Head of the Public Relations and Public Relations Department of SOCAR, Mr. Farid Mammadov, Executive Director of Iteca Caspian, Mr. Tofig Karimov, Manager of Caspian Oil & Gas and Caspian Power exhibitions and Mrs. Aynura Nazarli, Manager of Caspian Oil & Gas Conference.
37 media representatives attended the press-conference from AzTv, ARB, CBC, Iran TV, Lider, Real Tv, Space Tv, Azertag, APA, Sputnik, Salamnews, Oilgas.az and other news agencies. During the press conference, journalists were informed of the exhibitors and statistics of the exhibitions, the program of the traditional Caspian Oil and Gas conference and sponsors.