Biz artıq potensial tərəfdaşlarla tanış olmuşuq
– Bizim şirkət 1947-ci ildə təsis edilib. Bu hazırda tərkibinə 9 Polşa və 6 xarici şirkətin daxil olduğu dinamik, sənaye-maliyyə qrupudur. Məhsullarımıza Qərbi Avropa, Baltikyanı ölkələr, Ukrayna və Belarus bazarlarında tələbat var.
Biz aşağı gərginlikli blok-açarları istehsal edirik. Biz stendimizdə bu gün üfüqi və şaquli tətbiqdə iki modifikasiyanı nümayiş etdiririk. Bunlar transformatorları və elektrik xətlərini qorumaq üçün qoruyuculu ayırıcılardır. Bu məhsullar yarımstansiyalar üçün nəzərdə tutulub, az yer tutur, qısa qapanmalara qarşı qorunur. Hər il şirkət yeni bir məhsul təqdim edir, hazırda məlumatları, cərəyanları, göstəriciləri hesablamaq, ekranda əks olunan rampa sisteminə işə salmaq üçün ağıllı sistemə malik olan aparatlar istehsal olunur. Bundan başqa, şirkətimiz hər kəsi bu sistemlə təmin etmək məqsədilə kommutasiya aparaturası ilə yanaşı, su, qaz, elektrik sayğacları və kompüter proqramları da istehsal edir.
Sərgidə debüt edərək biznesimizi inkişaf etdirmək və malların təşviqi üçün yerli tərəfdaş tapmaq niyyətindəyik. Deyə bilərəm ki, iki gün ərzində məhsulumuzla maraqlanan potensial tərəfdaşlarla tanış olmuşuq. Danışıqlar aparmış və növbəti günlərdə bu istiqamətdə ciddi çalışacağıq.

Мы уже познакомились с потенциальными партнерами
– Наша компания основана в 1947 году. Это динамичная промышленно-финансовая группа, в состав которой в настоящее время входят 9 польских и 6 зарубежных компаний. Наши товары востребованы на рынках Западной Европы, Прибалтики, Украины, Беларуси.
Мы изготавливаем блок-рубильники для низкого напряжения. На своем стенде мы сегодня наглядно демонстрируем две модификации горизонтального и вертикального исполнения. Это разъединители с предохранителями для защиты трансформаторов и линий электропередач. Они предназначены для подстанций, занимают меньше места, защищают от коротких замыканий. Каждый год компания представляет что-то новое, сейчас выпускаются аппараты с интеллигентной системой, чтобы можно было отсчитывать данные, токи, индикацию, пускать систему ската, отражаемую на дисплее. Плюс наша фирма занимается не только коммутационной аппаратурой, но и изготавливает счетчики воды, газа, электричества и компьютерные программы для обеспечения всей этой системы.
Дебютируя на выставке, стремимся найти местного партнера для развития нашего бизнеса и продвижения товара. Могу сказать, что за два дня уже познакомились с потенциальными партнерами, заинтересованными в нашем товаре. Провели переговоры и следующие дни будем плотно работать в этом направлении.