Sərgidə iştirakım mənim üçün çox uğurlu oldu!
Təmsil etdiyim şirkət ümumi əməyin mühafizəsi, texniki təhlükəsizlik və ətraf mühitin qorunması sahəsində kompleks təlimlərin təşkili üzrə ixtisaslaşıb. Biz neft-qaz, energetika və tikinti sahələrində texniki təhlükəsizlik üzrə təlimlər keçirir, daha sonra isə müəssisə əməkdaşlarının sertifikatlaşdırılmasını təmin edirik.
Bu sərgidə uzun illərdir fəal əməkdaşlıq etdiyimiz bir çox müəssisə və şirkət iştirak edirdi. Lakin hər bir inkişafda olan tədbirdə olduğu kimi, burada da yeni şirkətlər – ölkəmizdə fəaliyyətini yeni başlayan və ya bazara daxil olan şirkətlər mövcuddur. Məqsədimiz onlara imkanlarımızı nümayiş etdirmək və yeni işgüzar əlaqələr qurmaqdır. Bu baxımdan sərgidə iştirakım mənim üçün çox uğurlu keçdi. Burada açılan perspektivlər, iştirakçı şirkətlərin nümayəndələri ilə ünsiyyət zamanı yaranan əlaqələr gələcəkdə fəal əməkdaşlığa böyük ümid verir.
Sərginin təşkilatçılarını bu əlamətdar yubiley münasibətilə təbrik etmək istərdim. Belə genişmiqyaslı bir tədbirin 30 ildir keçirilməsi dövlətimizin sabitliyinin, iqtisadi gücünün və ölkəmizin biznes üçün cəlbedici olmasının göstəricisidir. Sizə gələcək fəaliyyətinizdə daha da böyük uğurlar və inkişaf arzulayıram!

Посещение выставки для меня прошло очень удачно!
- Компания, которую я представляю, специализируется на предоставлении комплексного обучения в области общей охраны труда, техники безопасности и охраны окружающей среды. Мы проводим тренинги техники безопасности в нефтегазовой, энергетической и строительной областях – с последующей сертификацией сотрудников предприятий.
На данной выставке представлено довольно много предприятий и компаний, с которыми мы активно сотрудничаем уже многие годы. Но, как и на любом прогрессирующем мероприятии, всегда есть новые компании, только налаживающие бизнес или присутствие в нашей стране. Наша цель – продемонстрировать им свои возможность и наладить деловые связи. С этих позиций посещение выставки для меня прошло очень удачно. Открывшиеся здесь перспективы, налаженные в ходе общения с представителями компаний-участников, вселяют уверенность в будущем активном сотрудничестве.
Хочу поздравить всех организаторов выставки с большим юбилеем. 30 лет проведения столь масштабного мероприятия – показатель стабильности нашего государства, его экономики и привлекательность нашей страны для бизнеса. Желаю вам дальнейшего процветания и развития!