RSE aparıcı enerji tədbirində modulyar enerji həlləri ilə çıxış edir
RSE – MWM qaz mühərrikləri əsasında konteynerləşdirilmiş modulyar enerji istehsalı sistemlərinin hazırlanmasında ixtisaslaşmış Çexiya mənşəli şirkətdir. Şirkətimizin əsas üstünlüyü tam inteqrasiya olunmuş, birbaşa istifadəyə hazır enerji stansiyalarının təqdim edilməsindədir. Biz MWM mühərrikini konteynerə quraşdırır, ona zəruri bütün köməkçi sistemləri əlavə edirik və bununla da müştəriyə dərhal istifadəyə verilə biləcək hazır modulyar enerji qurğusu təqdim edirik. Bu sistemin quraşdırılması asandır, istismara verilməsi çox vaxt tələb etmir və xüsusilə əlçatmaz və ya infrastruktur baxımından zəif inkişaf etmiş ərazilər üçün mükəmməl həll sayılır. Elektrik istehsalına başlamaq üçün yeganə tələb təbii qaz təchizatına qoşulmaqdır.
Bu il sərginin 30 illik yubileyi qeyd olunur və biz burada ilk dəfə iştirak etdiyimiz üçün qürur hissi keçiririk. Tədbirin yüksək səviyyəsi və sənaye nümayəndələrinin geniş iştirakı bizi məmnun etdi. Sərgi hələ yeni başlasa da, hər şey peşəkar şəkildə təşkil olunub və yaxşı idarə olunur. Bu tanınmış və nüfuzlu platformada yenilikçi texnologiyalarımızı təqdim etmək imkanını yüksək qiymətləndiririk.
Tədbirdən əsas gözləntimiz yeni biznes əlaqələrinin qurulmasıdır, xüsusən də böyük şirkətlərlə B2B formatında əməkdaşlıqların yaradılmasını hədəfləyirik. Əsas məqsədimiz strateji tərəfdaşlardan ibarət güclü şəbəkə formalaşdırmaqdır. Ümid edirik ki, bu tədbir qarşılıqlı faydalı əməkdaşlıqlara yol açacaq və modulyar enerji həllərimizin yeni bazarlarda tanıdılmasına töhfə verəcək.

RSE Debuts at Leading Energy Event with Turnkey Power Solutions
- RSE is a Czech-based company specializing in the production of containerised modular power generation solutions using MWM gasengines. Our core innovation lies in delivering a fully integrated, all-in-one power plant system. We take the MWM engine, install it in a container, and add all the necessary auxiliary systems, allowing our customers to receive a ready-to-use modular engine power plant. This solution is easy to install quick to commission, and ideal for rapid deployment, especially in remote or undeveloped locations. All that's needed is a connection to a natural gas supply, and the system is ready to start generating electricity.
This year marks the 30th anniversary of the exhibition, and we’re proud to be participating for the first time. We are impressed by the high standard of the event and the strong presence of our industry peers. While it's still early in the exhibition, everything so far has been well-organized and professionally executed. We appreciate the opportunity to showcase our innovative solutions in such a well-established and respectedvenue.
Our main expectation from the event is to establish new business relationships, particularly B2B partnerships with large companies.While we are also looking to connect with potential end clients, our focus is on building a strong network of strategic partners. We hope this event opensdoors to fruitful collaborations and helps raise awareness of our modular energy solutions across new markets.