İşgüzar əlaqələrin genişləndirilməsi perspektivləri
"Azərişıq" şirkəti Azərbaycan ərazisində elektrik enerjisinin tədarükünü həyata keçirir. Biz istehlakçılara elektrik enerjisinin etibarlı, təhlükəsiz və səmərəli təchizatını təmin edirik. Biz, həmçinin bu sahədə yeni texnologiyaların tətbiqi, maddi-texniki bazanın modernləşdirilməsi, onun səmərəli istifadəsi ilə məşğul oluruq, bu sahənin inkişafına yönəlmiş digər fəaliyyətləri həyata keçiririk.
Xüsusilə, biz Qarabağ zonasında enerji təchizatının bərpası üçün yeni metod və texnologiyalarımızdan istifadə edirik. Biz, həmçinin ekoloji problemlərin həlli istiqamətində də işlər görürük. "Azərişıq" ekoloji aspektlərə və ətraf mühitə təsirin minimuma endirilməsinə böyük diqqət yetirir.
Hələ Xəzər Beynəlxalq Energetika və Yaşıl Enerji Sərgisi başlamazdan əvvəl bizimlə təcrübə və bilik mübadiləsi aparmaq istəyən şirkətlərdən danışıqlar üçün çox sayda müraciətlər almışıq. Bir çox digər şirkətlər kimi, sərgidə müştəri bazasını genişləndirməyi, yeni əlaqələr qurmağı nəzərdə tuturuq. Ümid edirik ki, bu fürsətdən tam istifadə edə biləcəyik, çünki sərginin miqyası və burada iştirak edən şirkətlərin sayı böyük təəssürat doğurur. Sərgilinin təşkili ən yüksək səviyyədədir.

Prospects for expanding business relations
Azerishig is a company that provides electricity in the territory of Azerbaijan. We provide a reliable, safe, and efficient supply of electricity to consumers. We are also engaged in the introduction of new technologies in this sphere, modernization of material and technical base, its efficient use, and other activities aimed at this sector's development.
In particular, we use our new methods and technologies to restore power supply in the Karabakh region. We also carry out works aimed at solving environmental problems. Azerichig pays great attention to environmental aspects and minimizing the impact on the environment.
Even before the start of the Caspian International Energy and Green Energy Exhibition, we received many requests for negotiations from companies that want to exchange experience and best practices with us. Like many other companies, we expect to expand our customer base and find new contacts at the exhibition. We hope to take full advantage of this opportunity, as the exhibition is impressive in terms of its size and the number of participating companies. The organization is at the highest level.