"HellermannTyton" məhsullarının geniş çeşidi
Şirkətimiz elektrik kabel sistemlərinin və məlumatların ötürülməsi şəbəkələrinin infrastrukturunun bərkidilməsi, birləşdirilməsi, qruplaşdırılması, qorunması, izolyasiyası və etiketlənməsi üçün yüksək keyfiyyətli məhsulların aparıcı istehsalçısı və təchizatçısıdır. "HellermannTyton" hər hansı bir problemi həll etmək üçün uyğun olan kabel bağları, kabel bağları üçün əl alətləri və pnevmatik alətlər daxil olmaqla geniş çeşidli məhsulları təklif edir.
Bu sərgidə əsas diqqətimiz paslanmayan poladdan kabel bağları üçün alətlər kimi paslanmayan polad həllərə yönəldilmişdir.
Həmçinin özümüzlə "Autotool 2000 CPK hybrid" kabel bağlarının avtomatik quraşdırılması sistemi kimi əl alətlərimizi də gətirmişik. Tam dövrənin sürəti kabellərin keyfiyyətindən və tətbiq olunan gücdən asılı olaraq 0,65 ilə 1,0 saniyə arasındadır və obyektlərin bağlanması üçün maksimum diametr 20 mm-dir. Bu sistem böyük həcmli kabel birləşmələrinin həyata keçirilməsi tələb olunan obyektlər üçün uygundur.
Bu, bizim Bakıya ilk səfərimiz və "Caspian Power" sərgisində ilk iştirakımızdır, ona görə də yerli bazarı araşdırmaq, məhsullarımızın kimin üçün maraqlı ola biləcəyini və şirkətin müştərilərinin kimlər ola biləcəyini təhlil etmək bizim üçün maraqlıdır. Şübhəsiz ki, bir çoxları kimi biz də B2B formatında görüşün müsbət nəticəsinə ümid edirik.
Mən bu tədbirin təşkilindən çox məmnunam, burada hamı bizə hərtərəfli dəstək göstərir, ona görə də sərgini çox yüksək qiymətləndirirəm!

Широкий ассортимент продукции HellermannTyton
Наша компания является ведущим производителем и поставщиком высококачественных изделий для крепежа, соединения, организации в пучки, защиты, изоляции и маркировки электрических кабельных систем и инфраструктуры сетей передачи данных. HellermannTyton предлагает широкий ассортимент продукции, включая кабельные стяжки, ручные и пневматические инструменты для кабельных стяжек, которые подходят для решения любых задач.
Основное внимание на этой выставке мы уделяем решениям из нержавеющей стали, таким как инструменты для кабельных стяжек из нержавеющей стали.
Мы также привезли с собой наши ручные инструменты, такие как система автоматической установки кабельных стяжек Autotool 2000 CPK hybrid. Скорость полного цикла составляет от 0,65 до 1,0 секунды в зависимости от качества кабелей и прилагаемых усилий, а максимальный диаметр для стяжки объектов – 20 мм. Эта система подходит для тех объектов, где требуется выполнять большой объём стяжки кабелей.
Это наш первый приезд в Баку и первое участие в выставке Caspian Power, поэтому нам интересно изучить местный рынок, проанализировать, для кого наша продукция может представлять интерес, и кто может стать клиентами компании. Безусловно, как и многие другие, мы рассчитываем на положительный результат встречи в формате B2B.
Я весьма доволен организацией этого мероприятия, все нам здесь оказывают всестороннюю поддержку, так что выставку оцениваю очень высоко!