"HellermannTyton" məhsullarının geniş çeşidi
Şirkətimiz elektrik kabel sistemlərinin və məlumatların ötürülməsi şəbəkələrinin infrastrukturunun bərkidilməsi, birləşdirilməsi, qruplaşdırılması, qorunması, izolyasiyası və etiketlənməsi üçün yüksək keyfiyyətli məhsulların aparıcı istehsalçısı və təchizatçısıdır. "HellermannTyton" hər hansı bir problemi həll etmək üçün uyğun olan kabel bağları, kabel bağları üçün əl alətləri və pnevmatik alətlər daxil olmaqla geniş çeşidli məhsulları təklif edir.
Bu sərgidə əsas diqqətimiz paslanmayan poladdan kabel bağları üçün alətlər kimi paslanmayan polad həllərə yönəldilmişdir.
Həmçinin özümüzlə "Autotool 2000 CPK hybrid" kabel bağlarının avtomatik quraşdırılması sistemi kimi əl alətlərimizi də gətirmişik. Tam dövrənin sürəti kabellərin keyfiyyətindən və tətbiq olunan gücdən asılı olaraq 0,65 ilə 1,0 saniyə arasındadır və obyektlərin bağlanması üçün maksimum diametr 20 mm-dir. Bu sistem böyük həcmli kabel birləşmələrinin həyata keçirilməsi tələb olunan obyektlər üçün uygundur.
Bu, bizim Bakıya ilk səfərimiz və "Caspian Power" sərgisində ilk iştirakımızdır, ona görə də yerli bazarı araşdırmaq, məhsullarımızın kimin üçün maraqlı ola biləcəyini və şirkətin müştərilərinin kimlər ola biləcəyini təhlil etmək bizim üçün maraqlıdır. Şübhəsiz ki, bir çoxları kimi biz də B2B formatında görüşün müsbət nəticəsinə ümid edirik.
Mən bu tədbirin təşkilindən çox məmnunam, burada hamı bizə hərtərəfli dəstək göstərir, ona görə də sərgini çox yüksək qiymətləndirirəm!

HellermannTyton`s broad product range
Our company is a leading manufacturer and supplier of quality products for fastening, connecting, bundling, protecting, insulating and marking electrical cable systems and data network infrastructure. HellermannTyton offers a wide range of products including cable ties, hand tools and pneumatic tools for any application.
The focus of this exhibition is on stainless steel solutions, such as stainless steel cable tie tools.
We also brought our hand tools, such as the Autotool 2000 CPK hybrid automatic cable tie installation system. The full cycle time is 0.65 to 1.0 seconds, depending on cable quality and effort, and the maximum diameter to be tied is 20 mm. This system is suitable for facilities where a large number of cable ties need to be handled.
This is our first visit to Baku and our first participation in the Caspian Power exhibition, so we are interested in studying the local market, analyzing who may be interested in our products, and who may become our customers. Undoubtedly, like many others, we are counting on a positive result of the meeting in a B2B format.
I am very satisfied with the organization of this event, everyone here supports us in every way. So, I appreciate the exhibition very much!