Azərbaycandan çox uzaqda logistika xidmətləri
“Oceaanixx” Almaniyanın Berlin şəhərində yerləşən, logistika və təchizat zənciri proqramları hazırlayan beynəlxalq ekspeditor şirkətidir.
“Caspian Oil&Gas 2023” sərgisi zamanı biz irihəcmli, sənaye, layihə yüklərinin, maşınqayırma, neft, enerji sənayesi üçün yüklərin daşınması, dəniz, hava, avtomobil yolu, dəmir yolu ilə göndərişlər, konsolidasiya həlləri və gömrük rəsmiləşdirilməsi sahəsində təcrübəmizdən danışmaq istəyirik.
“Oceanixx” ümumi brend altında bir araya gəlmiş uğurlu yerli şirkətlərin birləşməsi nəticəsində formalaşan, dünya üzrə geniş ofislər şəbəkəsinə malik olan qlobal şirkətdir.
Beləliklə, sərgidə iştirak edən “Oceaanixx”in Bakı ofisi əməkdaşlarının harada olmasından asılı olmayaraq, bütün şirkətin təcrübəsini cəlb etməklə təkcə Azərbaycanda deyil, onun hüdudlarından kənarda da xidmətlər göstərə biləcək.
“Oceaanixx” sərgidə ilk növbədə özünü bazarda yeni brend kimi elan etmək, eləcə də sərgi iştirakçıları, potensial müştərilər və logistika sənayesindəki tərəfdaşlarla tanış olmaq məqsədilə iştirak edir.

Logistics services far beyond Azerbaijan
Oceaanixx is an international logistics and supply chain program development company based in Berlin, Germany.
At Caspian Oil&Gas 2023, we will showcase our expertise in oversized, industrial, and project cargo transportation, as well as the forwarding of machinery, oil, and energy sector cargo by sea, air, road, and rail, consolidation solutions, and customs clearance.
Oceaanixx is a global company with an extensive network of offices around the world, formed by the merger of successful local companies under a common brand.
As such, Oceaanixx's Baku office - which will be attending the exhibition - will be able to provide services not only in Azerbaijan but far beyond, drawing on the expertise of the entire company wherever its employees are located.
The main purpose of Oceaanixx's participation in the exhibition is to introduce itself as a new brand to the market and to meet exhibitors, potential customers, and partners in the logistics industry.