Caspian Oil & Gas 2017 sərgi və konfransının açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi
30 may saat 12:00-da «Trend» informasiya agentliyində 24-cü Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz sərgi və konfrans, Caspian Oil & Gas 2017 və 7-ci Xəzər Beynəlxalq Energetika və Alternativ Enerji, Caspian Power 2017 sərgisinin açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi.
Mətbuat konfransında cənab Edvard Stroon “ ITE Group ” şirkətinin regional direktoru, cənab Tofiq Kərimov, Xəzər Neft və Qaz Sərgisinin meneceri və xanım Aynurə Nəzərli, Xəzər Neft və Qaz Konfransının meneceri iştirak ediblər.
Mətbuat konfransında 43 media nümüyəndələri iştirak etmişdi. Onların arasında: AzTV, APA, AzərTac, CBC, Lider TV, Salamnews, Xəzər TV, Trend və s. Mətbuat konfransı əsnasında jurnalistlərə sərginin yenilikləri və statistik göstəricilər haqqında məlumat verildi. Mətbuat konfransı əsnasında jurnalistlərə sərginin iştirakçılar, ənənəvi “Caspian Oil & Gas” konfransının proqramı və sponsorlar barədə ətraflı məlumat təqdim olunmuşdu.

Состоялась пресс-конференция посвященная открытию выставки и конференции Caspian Oil & Gas 2017
30 мая в 12:00 в пресс-центре новостной компании «ТРЕНД» состоялась официальная пресс-конференция посвященная открытию 24-й Международной Выставки и Конференции Caspian Oil & Gas 2017 и 7-й Каспийской Международной Выставки «Энергетика и Альтернативная Энергия» Caspian Power 2017.
В пресс-конференции участвовали региональный директор ITE Group г-н Эдвард Строон, менеджер выставки Caspian Oil & Gas г-н Тофиг Керимов и менеджер конференции Caspian Oil & Gas г-жа Айнура Назарли.
В пресс-конференции приняли участие 43 журналиста, представляющие такие медиа как: AzTV, AzərTac, APA, CBC, Lider TV, Salamnews, Xəzər TV, ТРЕНД и другие. В ходе пресс-конференции журналисты были проинформированы об участниках выставок, программе традиционной конференции Caspian Oil & Gas и спонсорах