Caspian Oil & Gas 2017 sərgi və konfransının açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi
30 may saat 12:00-da «Trend» informasiya agentliyində 24-cü Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz sərgi və konfrans, Caspian Oil & Gas 2017 və 7-ci Xəzər Beynəlxalq Energetika və Alternativ Enerji, Caspian Power 2017 sərgisinin açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi.
Mətbuat konfransında cənab Edvard Stroon “ ITE Group ” şirkətinin regional direktoru, cənab Tofiq Kərimov, Xəzər Neft və Qaz Sərgisinin meneceri və xanım Aynurə Nəzərli, Xəzər Neft və Qaz Konfransının meneceri iştirak ediblər.
Mətbuat konfransında 43 media nümüyəndələri iştirak etmişdi. Onların arasında: AzTV, APA, AzərTac, CBC, Lider TV, Salamnews, Xəzər TV, Trend və s. Mətbuat konfransı əsnasında jurnalistlərə sərginin yenilikləri və statistik göstəricilər haqqında məlumat verildi. Mətbuat konfransı əsnasında jurnalistlərə sərginin iştirakçılar, ənənəvi “Caspian Oil & Gas” konfransının proqramı və sponsorlar barədə ətraflı məlumat təqdim olunmuşdu.

The Press Conference dedicated to the opening of the Caspian Oil & Gas 2017 was held
The press conference dedicated to the opening of the 24th International Exhibition and Conference Caspian Oil & Gas 2017 and 7th Caspian International Power and Alternative Energy, Caspian Power 2017 Exhibition were held on 30 May at 12:00 a.m. at the Press Center of Trend News Company.
The press conference was attended by Mr. Edward Strachan, Regional Director of ITE Group, Mr. Tofig Karimov, Manager of Caspian Oil & Gas Exhibition and Mrs. Aynura Nazarli, Manager of Caspian Oil & Gas Conference.
43 media representatives attended the press-conference from AzTV, APA, AzerTag, CBC, Lider TV, Salamnews, Xezer TV, Trend and other news agencies. During the press conference, journalists were informed of the exhibitors and statistics of the exhibitions, the program of the traditional Caspian Oil and Gas conference and sponsors.