Caspian Event Organisers, Development Corporation və Eurasia Development şirkətlərinin rəhbərləri xüsusi iqtisadi zonanın rəhbərliyi ilə görüşüblər.
28 aprel 2023 0000
Azərbaycan Respublikası İqtisadiyyat Nazirliyinin Tatarstan Respublikasına təşkil etdiyi səfər çərçivəsində "Caspian Event Organisers", İnkişaf Korporasiyası və "Eurasia Development" şirkətlərinin rəhbərləri "Alabuga" xüsusi iqtisadi zonasının rəhbərliyi ilə görüşüb. Görüş zamanı əməkdaşlıq barədə fikir mübadiləsi aparılıb və Tatarıstan şirkətləri Bakı şəhərində keçirilən sərgilərə dəvət olunub. Qeyd edək ki, Tatarıstana təşkil edilən səfərə Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi - KOBİA tərəfindən dəstək göstərilir.

The heads of the Caspian Event Organizers, Development Corporation and Eurasia Development companies met with the leadership of the special economic zone.
28 april 2023 0000
As part of the visit organized by the Ministry of Economy of the Republic of Azerbaijan to the Republic of Tatarstan, the heads of "Caspian Event Organisers", Development Corporation and "Eurasia Development" companies met with the management of the "Alabuga" special economic zone. During the meeting, opinions on cooperation were exchanged and Tatarstan companies were invited to the exhibitions held in Baku. It should be noted that the visit to Tatarstan is supported by the Small and Medium Business Development Agency - KOBIA.