Caspian Event Organisers, Development Corporation və Eurasia Development şirkətlərinin rəhbərləri xüsusi iqtisadi zonanın rəhbərliyi ilə görüşüblər.
28 aprel 2023 0000
Azərbaycan Respublikası İqtisadiyyat Nazirliyinin Tatarstan Respublikasına təşkil etdiyi səfər çərçivəsində "Caspian Event Organisers", İnkişaf Korporasiyası və "Eurasia Development" şirkətlərinin rəhbərləri "Alabuga" xüsusi iqtisadi zonasının rəhbərliyi ilə görüşüb. Görüş zamanı əməkdaşlıq barədə fikir mübadiləsi aparılıb və Tatarıstan şirkətləri Bakı şəhərində keçirilən sərgilərə dəvət olunub. Qeyd edək ki, Tatarıstana təşkil edilən səfərə Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi - KOBİA tərəfindən dəstək göstərilir.

Руководители компаний «Caspian Event Organisers», «Корпорация развития» и «Eurasia Development» встретились с руководством специальной экономической зоны.
28 апреля 2023 0000
В рамках визита, организованного Министерством экономики Азербайджанской республики, в республику Татарстан, руководители компаний «Caspian Event Organisers», «Корпорация развития» и «Eurasia Development» встретились с руководством специальной экономической зоны. В ходе встречи, состоялся обмен мнениями о сотрудничестве и приглашение татарстанских компаний на выставки, проводимые в Баку. Следует отметить, что визит в Татарстан проходит при поддержке Агентства по развитию малого и среднего бизнеса - КОБИА.